2015

DATUM PLAATS HOND KLASSE KWALIFICATIE TITEL KEURMEESTER INFO
20-12 Cuijk Willem tussen 1 Uitmuntend CAC CACIB BOB Dhr. W. Wellens Kerstshow
12-12 Amsterdam Willem jeugd 1 Uitmuntend JCAC JW'15 Dhr. A. Scholten Winnershow
12-12 Amsterdam Ivar open 1 Uitmuntend CAC CACIB W'15 BOB Dhr. A. Scholten Int. kampioen
12-12 Amsterdam Puck jeugd 3 Uitmuntend   Dhr. A. Scholten Winnershow
12-12 Amsterdam Raven tussen 1 Zeer goed   Dhr. A. Scholten Winnershow
29-11 Beusichem Teuntje puppy (10) #Veel belovend   Mw. M. Jansen KCM NBTC
29-11 Beusichem Trix puppy (10) # Veel belovend   Mw. M. Jansen KCM NBTC
29-11 Beusichem Tebbie puppy (10) 3 Veel belovend   Mw. M. Jansen KCM NBTC
29-11 Beusichem Topy puppy (10) 2 Veel belovend   Mw. M. Jansen KCM NBTC
29-11  Beusichem Jente puppy (10) # Veel belovend   Mw. M. Jansen KCM NBTC
29-11 Beusichem Willem jeugd (9) 3 Uitmuntend   Mw. M. Jansen KCM NBTC
29-11 Beusichem Viggen tussen (2) 2 Uitmutend   Mw. M. Jansen KCM NBTC
29-11 Beusichem Ivar kampioen (7) 4 Uitmuntend   Mw. M. Jansen KCM NBTC
29-11 Beusichem Homer  kampioen (7) # Uitmuntend   Mw. M. Jansen KCM NBTC
29-11 Beusichem Puck jeugd (11) # Zeer goed   Dhr. W. Wellens KCM NBTC
29-11 Beusichem Raven tussen (6) 1 Uitmuntend RCAC Dhr. W. Wellens KCM NBTC
29-11 Beusichem Silke tussen (6) 3 Uitmuntend   Dhr. W. Wellens KCM NBTC
29-11 Beusichem Wood tussen (6) # Zeer goed   Dhr. W. Wellens KCM NBTC
29-11 Beusichem Loena open (20) # Zeer goed   Dhr. W. Wellens KCM NBTC
29-11 Beusichem Nosy open (20) 1 Uitmuntend   Dhr. W. Wellens KCM NBTC
29-11 Beusichem Terra fokkers (6) 2 Uitmuntend   Dhr. W. Wellens KCM NBTC
29-11 Beusichem Cayra veteranen (7) # Uitmuntend   Dhr. W. Wellens KCM NBTC
29-11 Beusichem Dawi veteranen (7) 4 Uitmuntend   Dhr. W. Wellens KCM NBTC
29-11 Beusichem Lizzy kampioen (4) 1 Uitmuntend CAC RBIS Dhr. W. Wellens KCM NBTC
29-11 Beusichem Pepsi kampioen (4) 2 Uitmuntend   Dhr. W. Wellens KCM NBTC
15-11 Kortrijk (B) Raven tussen 3 Zeer goed   Dhr. R. Irving (GB)  
15-11 Kortrijk (B) Willem tussen 2 Uitmuntend   Dhr. R. Irving (GB)  
08-11 Bleiswijk (dag2) Homer kampioen 3 Zeer goed   Dhr. B. Browne-Cole (GB)  
08-11 Bleiswijk (dag2 Ivar kampioen 2 Uitmuntend   Dhr. B. Browne-Cole (GB)  
24-10 Leuven (B) Willem tussen 1 Uitmuntend RCAC RCACIB Dhr. A. de Cuijper (B)  
04-10 Zwolle (dag2) Willem jeugd 1 Uitmuntend CAC JCAC BOS Mw. W. Hübental (NO)  
03-10 Zwolle (dag1) Raven tussen 1 Uitmuntend CAC CACIB BOS Mw. E. Weijenborg-Weggemans  
03-10 Zwolle (dag1) Silke tussen 3 Uitmuntend   Mw. E. Weijenborg-Weggemans  
03-10 Zwolle (dag1) Sterre open 3 Zeer goed   Mw. E. Weijenborg-Weggemans  
03-10 Zwolle (dag1) Willem jeugd 1 Uitmuntend CAC JCAC BOB BIG4 Mw. E. Weijenborg-Weggemans Ned. jeugd. kamp
27-09 Maastricht (dag2) Raven tussen 1 Uitmuntend CAC CACIB BOS Dhr. R. Doedijns  
15-08 Ahlen (DE) Ivar open 1 Uitmuntend RCAC VDH Mw. M. Jansen  KfT show
15-08 Ahlen (DE) Raven tussen 1 Uitmuntend  CAC VDH BOS Mw. M. Jansen KfT show
02-08 Bremen (DE) Ivar open 2 Uitmuntend RCAC RVDH Dhr. E. Deutscher (A) Nat. show
02-08 Bremen (DE) Raven tussen 1 Uitmuntend CAC VDH BOS Dhr. E. Deutscher (A) Nat. show
26-07 Rotterdam (dag2) Otje open 1 Uitmuntend CAC CACIB BOS Dhr. N. Deschuymere (BE) Ned. Kamp.
26-07 Rotterdam (dag2) Willem jeugd 1 Uitmuntend CAC JCAC BOB Dhr. N. Deschuymere (BE)  
25-07 Rotterdam (dag1) Ivar open 1 Uitmuntend RCAC CACIB Mw. M. Kärdi (EE) Ned. Kamp.
25-07 Rotterdam (dag1) Otje open 1 Uitmuntend RCACIB Mw. M. Kärdi (EE)  
25-07 Rotterdam (dag1) Willem jeugd 1 Uitmuntend CAC JCAC BOB Mw. M. Kärdi (EE)  
19-07 Svendborg (DK) Ella tussen 2 Uitmuntend   Mw. E. Greenway (AU) DTK festival 3
19-07 Svendborg (DK) Ivar open 1 Zeer goed   Mw. E. Greenway (AU) DTK festival 3
18-07 Svendborg (DK) Ella tussen 2 Uitmutend   Mw. E. Sweigart (US) DTK festival 2
18-07 Svendborg (DK) Ivar open 2 uitmuntend CK   Mw. E. Sweigart (US) DTK festival 2
18-07 Svendborg (DK) Ella tussen 3 Zeer goed   Dhr. T. Jakkel (HU) DTK festival 1
18-07 Svendborg (DK) Ivar open 2 uitmuntend   Dhr. T. Jakkel (HU) DTK festival 1
05-06 Dorsten (DE) Ivar open 2 Uitmuntend RCAC RVDH Dhr. T. Himmrich (DE) KfT show
05-06 Dorsten (DE) Raven tussen 1 Uitmuntend CAC VDH Dhr. T. Himmrich (DE) KfT show
07-06 Oss Puck jeugd 2 Uitmuntend   Mw. F. Zijdenbos  
06-06 Arboga (S) Ella tussen (7) 4e   Mw. J. Shaw (UK) Arets Borders
06-06 Arboga (S) Ivar open (15) 3e HP   Mw. T. Peacock (UK) Arets Borders
06-06 Arboga (S) Otje open (25)     Mw. J. Shaw (UK) Arets Borders
06-06 Arboga (S) Raven jeugd (15) 3e HP   Mw. J. Shaw (UK) Arets Borders
25-05 Arnhem Otje open 2 Zeer goed   Dhr. Th. vd Horst  
25-05 Arnhem Raven jeugd 1 Uitmuntend CAC JCAC Dhr. Th. vd Horst Ned. Jeugd Kamp.
25-05 Arnhem Willem jeugd 2 Uitmuntend   Dhr. Th. vd Horst  
05-04 Goes Raven jeugd 3 Uitmuntend   Mw. Z. Váczi-Balogh  
04-04 Goes Raven jeugd 1 Uitmuntend  JCAC Dhr. S.B. Helgesen  
22-03 Wijchen Willem puppy 1 Veel belovend beste puppy Dhr. P.J. Greenway (UK) Terriershow
22-03 Wijchen Viggen jeugd 4 Uitmuntend   Dhr. P.J. Greenway (UK) Terriershow
22-03 Wijchen Ivar open 3 Uitmuntend   Dhr. P.J. Greenway (UK) Terriershow
22-03 Wijchen Puck puppy 1 Veel belovend   Dhr. P.J. Greenway (UK) Terriershow
22-03 Wijchen Raven jeugd 1 Uitmuntend JCAC Dhr. P.J. Greenway (UK) Terriershow
22-03 Wijchen Nosy tussen 3 Zeer goed   Dhr. P.J. Greenway (UK) Terriershow
22-03 Wijchen Sterre tussen 2 Zeer goed   Dhr. P.J. Greenway (UK) Terriershow
22-03 Wijchen Otje open 2 Uitmuntend RCAC Dhr. P.J. Greenway (UK) Terriershow
22-03 Wijchen Loena open 1 Uitmuntend CAC BOS Dhr. P.J. Greenway (UK) Terriershow
28-02 Groningen Otje open 1 Uitmuntend RCAC CACIB Dhr. S. Frisk (SE) BeNeLux
28-02 Groningen Raven jeugd # Zeer goed   Dhr. S. Frisk (SE) BeNeLux
06-02 Eindhoven Raven jeugd # Zeer goed   Mw. A. Ingram (UK)