Links

 

BORDER TERRIER SITES

Nederlandse Border Terrier Club www.borderterrier.nl
De Werkende Terrier www.werkendeterrier.nl
The Border Terrier Club (UK) www.theborderterrierclub.co.uk
Border Terrier World www.borderterrierworld.co.uk
Joyce Martin www.joycemartin-photography.co.uk
Champdogs UK www.champdogs.co.uk
Border Terrier Club of America www.btcoa.org
Border Terrier Duitsland www.borderterrier-kft.de
show uitslagen Duitsland bt-show-ergebnisse.de/ausstellungen/

BORDER TERRIER VRIENDEN

Nederland  
Delin's Blue Diamonds, Karin Linssen www.delins-blue-diamonds.nl
Yenoble Woods, Daphne van Elewout www.yenoblewoods.nl
Otterstone, Lieset van Rossum www.otterstone.nl
van de Ossekoele www.bordertjes.nl
British Cooper, Kees en Hilde Hubner www.britishcooper.com
Linmarrick, Conny van Gils-Robben www.linmarrick.nl
Rubyhills, Birgit Melis www.spinone-rubyhills.nl
Beyond Borders, Martine v Pelt www.beyond-borders.nl
of San Gregor, Wilma & Ad Bijnen www.ofsangregor.nl
of Coopers Border, Barbara vd Burgt www.borderterrier.homespot.nl
van Voirtrappe, Ilse v Opdorp www.van-voirtrappe.nl
v.d. Thij, Hanny & Tom Epping www.vandethij.nl
Kyloe's, Yvonne de Vijlder www.kyloes.nl
the Funny Smile, Albert & Gea Rieks www.thefunnysmile.nl
van Nomacasso, Jeanet Lisman www.vannomacasso.nl
Mountain Dew, Ans Schellekens www.mountaindew-online.nl
   
Amerika  
Faireview, Kathleen & Margaret Henning www.faireviewborderterriers.com
Aurclan, Nancy Hembrow aurclan.com/
Meadowlake, Karen Fitzpatrick www.meadowlaketerriers.com/
Skyline, Gary & Paula Wolf www.skylineborderterriers.com
McHenry, Mary Beth Ensor www.mchenryborderterriers.com
   
België  
of Lightning Spot, Dian & Martin vd Loo www.borderterriers.be
du Grand Babin, Janus & Pascale www.dugrandbabin.be
   
Canada  
Terriland, Daniele Trottier www.borderterrier-terriland.com
Boldwind, Carole Baldwin www.boldwind-border-terriers.com
Huntaway, Paul Wilson www.huntawaykennels.com 
   
Denemarken  
Borderhouse, Tinna Grubbe www.borderhouse.dk
Hjelme, Lene Hjelme www.kennelhjelme.dk
Blue and Red Fox, Erna Poulsen www.blueandredfox.dk
Border to Border, Paul & Kirsten www.bordertoborder.dk
   
Down Under  
Otterpond, Gloria Geraghty www.otterpond.net
Bohunt, Gaela Tolley www.bohunt.net
   
Duitsland  
Border Power, Sabine Miakowski www.border-terrier-power.de
Fürst Barney, Adrea Gabler www.fuerst-barney.de
Liakada, Yvonne Tilke border-terrier-liakada.de/
Bordercamp, Hannelore & Steffen Faerber www.bordercamp.de
Scallywags, Sabine Ikemann www.scallywags-online.de
Ewoks Borders, Andrea Veth www.ewoksborder.de.tl
Border Ranch, Patricia Berlitz www.beepworld.de/members82/pepsberlitz/index.htm
Barow's, Silke Barow www.borderterrier-barow.de
vom Huegelhaus, Michael Jung www.vomhuegelhaus.de
of Falcons Lake, Margret Pollmanns www.falconslake.com
Rieseneck, Claudia & Andreas www.rieseneckdoggen.de
Liberty Mountains, Uwe Freiberg www.liberty-mountains-border-terrier.de
   
Finland  
Heatberry's, Hanna Tuomi & Elina Pietiläinen www.heathberrys.net
Fiery Feet, Lotta Karlström www.fieryfeet.n.nu
   
Frankrijk  
Aiga Viva, Lucile Ruy www.chiens-de-france.com/site_eleveur/index.php?ID_ELEVEUR=23154&ID_SI
Glen Mara, Brigitte Belin glen-mara.chiens-de-france.com/site_eleveur/index.php?ID_ELEVEUR=961&I
Gueville, Cathy Bernard gueville.chiens-de-france.com/site_eleveur/index.php?ID_ELEVEUR=20127&
Bois Caiman, Michèle Ramon www.bois-caiman.net
   
Italië  
Marco Lué, Lonterlas www.lonterlasborderterrier.it
   
Noorwegen  
Bordysk, Kristin Bjøllbakk www.bordysk.com
Trollkjelen, Siri Grøtterød www.trollkjelen.com
Høysaetlia, Anita Høysaeter www.jaktborder.no
   
Tsjechië  
Fiery Lucifer, Zbynek Kubik www.fierylucifer.com
Z Romanova Chovu, Roman Trojka www.zromanovachovu.cz
Fleret Moravia, Vladimir Simunek www.fleretmoravia.cz
   
United Kingdom  
Emblehope, Dawn Bladen www.champdogs.co.uk/breeder/2758
Cedarhill, Carol Dean www.cedarhillborderterriers.net
Orenberg, Jayne Gillam www.orenberg.co.uk
Irton, Dave & Trak Fryer www.irton.net
Lutrabeck, Bob & Carey Hand www.lutrabeck.pwp.blueyonder.co.uk
Fehmarn, Jane Shaw www.fehmarnborderterriers.com
Lutudarum, Richard & Claire www.simplesite.com/Lutudarumkennel
Brumberhill, Stewart McPherson www.champdogs.co.uk/breeder/20142
Baillieswells, Prof. Anthony Milton www.baillieswellsborderterriers.co.uk
   
Zweden  
Hux Flux, Victor & Marie Jonsson www.huxflux.net
Borderby's, Ann-Charlotte Nillson www.borderbys.com
Subterram, Ulrika Berge www.subterram.com
Sweeping, Erica Winberg www.sweeping.se
Toftahill, Lena Eriksson www.toftahill.se
Rabalder, Anna-Karin Bergh www.rabalderborder.com
Pine Spits, Ingemar & Liz www.tallnas.com
En'Baardiz, Diza Lindberg www.enbaardiz.com
Fugatos, Marie Frisk www.simplesite.com/fugatos
Frisegard, Rosa Frisegard www.frisegardborder.be
Groundworkers, Maria Erlandsson www.groundworkers.se
Hellas, Leni Palm kennelhellas.com
Kontrast, Christer & Helene www.kennelkontrast.se
Gluntens, Ewa Vrang www.gluntenskennel.com
   
Zwitserland  
Roxburghs, Simone Brunner www.roxburghs.ch
Briarhills, Marianne Nelly Vogel www.briarhills.net
   

HONDEN VRIENDEN

Nederland  
Miranda & Jochem, Cairn Terriers www.soundofcanna.nl
URV Hondenclub www.kcurv.nl
Christel en Eric, Cairn Terriers www.breezykingussie.nl
Miranda Knoops, trimster Zoetermeer www.depluksalon.nl
Anne & Wouter, Barbets www.nuphars.nl
Marjolein & Rob, Golden Retrievers www.woldwoodsgolden.com
Johan & Gerda, Cairn terriers www.vecchiaamore.nl
Mireille Wildschut-Hageman, trimster Monster www.animal-nature.nl
Eric Seegers – dieren fotografie www.ersefotografie.wordpress.com
   
Noorwegen  
Ann Kristen Grefsheim, Havanezers www.mizora.net
   
Zweden  
Gertrud & Thomas Hagström, Ierse Terriërs www.merrymac.se